Kim jestem

Nazywam się Paulina Zielińska,  znajomi mówią do mnie „mała”.
Kiedyś może bym się tym, przejęła. Dziś wiem, że to właśnie mój wzrost przyczynił się, do tego, że mam w sobie wiele siły i wiary w ludzkie możliwości.

Kiedy zostałam mamą, zrozumiałam, jak wiele mogę przekazać i nauczyć zarówno młodzież, jak i dzieci. Poprzez sytuacje, których doświadczyłam jako dziecko i wiedzę, którą zdobyłam na pozycji zawodnika, nauczyciela i trenera. Praca zarówno z dziećmi, jak i młodzieżą nauczyła mnie, jak motywować i przekazywać wiedzę innym. Uważam, że istotą nauczania nie jest przekazanie samej wiedzy, ale podania przyczyny po co dana umiejętność jest istotna i na jakie problemy może być rozwiązaniem.

Wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko kolejne stopnie do pokonania.

Parę Słów o Mnie

Z wykształcenia jestem dyplomowanym coachem, trenerem i nauczycielem. Sama wolę określać się mianem mentora lub tutora.

Jestem trenerem kompetencji społecznych. Specjalizuje sie w zarządzaniu sobą w czasie, skutecznej komunikacji opartej o nurt nvc oraz jak radzić sobie z własnymi emocjami.

Jestem Absolwentką AWF w Poznaniu oraz duńskiej szkoły Gerlev Sports Academy . Przez 15 lat trenowałam koszykówkę. Dzięki swojej ambicji i talentowi odniosłam wiele sukcesów. Trenowałam młodzież z różnych środowisk i grup demograficznych i wiem, że każde dziecko jest inne i potrzebuje indywidualnego podejścia.

Wierzę w ciągłą pracę nad sobą, dlatego podjęłam studia podyplomowe w zakresie przedsiębiorczości dla nauczyciela. W trakcie mojej kariery, awansowałam, przechodziłam do innych firm ciągle zaspokajając głód własnego rozwoju. Pracowałam ponad 5 lat dla największych koncernów farmaceutycznych w Polsce.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe w korporacji dało mi możliwość spojrzenia z perspektywy na to, co jest potrzebne i co wspiera nas w życiu zawodowym. Zawsze jednak moją pasją był sport i nauczanie. Kierunek w którym się kształciłam.

Swoje serce oddałam żaglom i najchętniej spędzam czas na wodzie. Wierzę, że zdrowy styl życia to podstawa dobrego rozwoju dla dzieci i młodzieży. W wolnych chwilach podróżuję, bo wierzę, że są miejsca na świecie, których człowiek jeszcze nie odkrył, a ja chcę zrobić to jako pierwsza.
Moją misją jest dążenie do tego, aby każdy człowiek był świadomy siebie i własnej wartości. Dzięki temu, odważniej będzie wyznaczał istotne dla niego życiowe cele.

Jestem przekonana, że jeśli ciężko pracujesz stawiając chociażby małe kroczki dojdziesz do wybranego celu, a potknięcia będą tylko kolejnym wyzwaniem, nie przeszkodą.

Ja będę takim drogowskazem, który pomoże Ci zrozumieć jak te potknięcia, Cię tak naprawdę wzmocniły. Przypomnę dlaczego i po co chcesz stawiać te kroki, bo rozwój nie ma granic. A wyznaczanie sobie celu to kluczowa kwestia.
"Kiedy nasz świat ciągle przyspiesza, bardzo łatwo się zgubić, zwłaszcza naszym dzieciom. Potrzebują wtedy kogoś, kto ich nie oceni, a doceni. Nakieruje w odpowiednim kierunku."
Paulina Zielińska
Designer